Пропозиції молодих – до практичного застосування

2019-06-12

№ 225

Працівниці Хмельницької АЕС представили свої наукові доробки на конкурсі у ДП «НАЕК «Енергоатом».

Конкурс наукових доповідей традиційно проводиться у два етапи серед працівників Компанії, віком до 35 років. У відокремлених підрозділах Енергоатома молоді спеціалісти захищають свої напрацювання під час першого етапу, а найбільш ґрунтовні доповіді беруть участь у загальноукраїнському етапі конкурсу.

Цього року, право відстоювати честь Хмельницької АЕС отримали виключно представниці прекрасної статі. Серед них Анна Закусіло та Анна Кучмій, працівниці навчально-тренувального центру, взяли участь у виробничому напрямі конкурсу. У соціальному напрямі виступили Оксана Кордиш (НТЦ) та Ірина Вагнер (ЦТАВ), які у своїх роботах висвітлили питання управління персоналом компанії.

Доповідь Анни Кучмій «Відеоінструкції як складова частина системи дистанційного навчання» отримала високу оцінку комісії та відзначена другим місцем. Загалом, для кожного з учасників конкурсу це унікальна нагода надати свої пропозиції та напрацювання керівництву Компанії. Адже найкращі роботи, а серед них і доповіді Анни Кучмій та Ірини Вагнер, надалі вивчатимуться більш детально щодо можливості їх практичного застосування на виробництві.

Про успішність конкурсу свідчить стабільний інтерес молодих працівників компанії до такої форми роботи. Цьогоріч конкурс проведено вже в одинадцятий раз. Неодноразово представники Хмельницької АЕС ставали його переможцями та посідали призові місця. Сподіваємося, що і цього року ідеї молоді отримають успішне впровадження на практиці та сприятимуть оптимізації виробничих процесів.

Інформаційний центр ВП ХАЕС

Інформаційне повідомлення про щоденну роботу енергоблоків Хмельницької АЕС

2019-06-12

№ 224

Сьогодні, 12 червня енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 1000 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24,04 млн. кВт*год електроенергії, а з початку місяця – 265,37 млн. кВт*год електроенергії.

На першому енергоблоці Хмельницької АЕС триває двохсота доба ремонтних робіт.

Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.
Інформаційний центр ВП ХАЕС