Медичне страхування працівників Хмельницької АЕС продовжується

2020-01-17

№ 19

На Хмельницькій АЕС триває процес укладання договорів медичного страхування працівників, відповідно до Колективного договору Компанії на 2019-2020 роки та спільного рішення роботодавця і профспілкового комітету.

16 січня відбулася зустріч представників страхової компанії «УНІКА», Енергоатома та колективу ХАЕС. Під час ознайомчої зустрічі директор департаменту соціальної політики виконавчої дирекції з персоналу ДП «НАЕК «Енергоатом» Сергій Павловський довів до колективу Хмельницької АЕС інформацію про заплановані у Компанії заходи щодо медичного страхування, про його переваги. С. Павловський наголосив, що це добровільне страхування, що відповідає рішенню трудового колективу, яке й виконує адміністрація спільно із профспілками.

Наразі, йде мова про укладання договору зі страховою компанією «УНІКА», яка виступає лідером ринку медичного страхування в Австрії та входить до трійки кращих. Договір із компанією буде укладено на рік, тому за результатами роботи страховиків буде ухвалено рішення про подальшу співпрацю. Енергоатом у вигляді матеріальної допомоги компенсує працівнику річний страховий внесок у розмірі до 7000 грн. Перевищення визначеного розміру річного страхового внеску, а також податки та збори, має оплатити сам застрахований працівник.

Зустріч відбулася у формі діалогу, де представники страхової компанії відповіли на усі запитання, що цікавили атомників. Серед найактуальніших – загальний механізм надання допомоги, перелік медичних установ та аптек, до яких може звернутися застрахований працівник.

Бажаючі заключити договори на добровільне медичне страхування із компанією «УНІКА» можуть звернутися у відділ соціального розвитку ХАЕС до 31 січня 2020 року, де проводитиметься централізоване оформлення документів.
Інформаційний центр ВП ХАЕС

Старшокласники регіону знайомляться з атомною енергетикою

2020-01-17

№ 18

16 січня на базі Острозького обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Костянтина Івановича Острозького відбулись факультативні заняття «Знайомство з атомною енергетикою».

Цьогоріч інформаційним центром Хмельницької АЕС введено нову форму роботи – виїзні факультативні заняття у школах, розташованих у зоні спостереження підприємства. Отож, старшокласники не лише міста-супутника, а й інших міст та сіл отримали можливість дізнатися більше про атомну енергетику та АЕС.

Фахівці Хмельницької АЕС, прочитали лекції для курсантів ліцею  про види електростанцій та перспективи розвитку атомної енергетики, світові тенденції розвитку ядерної енергетики, організацію виробництва електроенергії на ХАЕС, основи радіаційної та екологічної безпеки.

Після теоретичних занять студенти разом із спеціалістом цеху радіаційної безпеки Хмельницької АЕС заміряли радіаційний стан на території ліцею, ознайомились із вимірювальними приладами, отримали вичерпні відповіді на питання щодо радіації та її впливу на навколишнє середовище.

Розширення, систематизація і поглиблення знань з природничих дисциплін, розкриття закономірностей процесів і явищ, що відбуваються при отриманні електричної енергії; знайомство з основами екологічного контролю зони впливу атомної станції, перетворення теоретичних знань у стійкі переконання, формування у учнів активної життєвої позиції та морально-етичних правил щодо поведінки в природному і соціальному оточенні – ось основна мета таких факультативних занять.

Ліцеїсти мають амбітні плани і надії, сповнені настрою пізнавального романтизму, прагнуть оволодіти системою знань і навичок, та готуються присвятити своє життя служінню Батьківщині, тож побажаємо їм і надалі зберігати екологічно активну позицію, прагнення діяти для збереження довкілля і досягнення цілей сталого розвитку суспільства.

Інформаційний центр ВП ХАЕС

Інформаційне повідомлення про щоденну роботу енергоблоків Хмельницької АЕС

2020-01-17

№ 17

Сьогодні, 17 січня 2020 року енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 1011 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24,32 млн. кВт * год електроенергії, а з початку місяця - 389,13 млн. кВт * год електроенергії.

На першому енергоблоці Хмельницької АЕС триває чотириста дев’ятнадцята доба ремонтних робіт.

Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.
Інформаційний центр ВП ХАЕС