Знайомство з атомною енергетикою продовжують старшокласники прилеглих територій

2020-01-24

№ 27

Хмельницька АЕС у контексті вітчизняної та світової ядерної галузі, екологічна та радіаційна безпека, тенденції та подальші перспективи розвитку атомної енергетики в Україні, така тематика факультативних занять «Знайомство з атомною енергетикою», які відбулися у Берездівському ліцеї 23 січня цього року.
Варто зауважити, що Берездівський ліцей потрапив до переліку навчальних закладів у яких проводиться виїзний факультатив з огляду на найбільшу кількість призерів конкурсу рефератів та наукових робіт, які представили його учні. Саме учениця закладу, Ганна Зінчук, завоювала у минулому році Гран-прі Всеукраїнського конкурсу рефератів, який проходив у місті Києві. Неабияких зусиль доклала до робіт учнів ліцею знаний у регіоні фізик Ванда Прокопченко – незмінний куратор та наставник юних науковців.
Старшокласники Берездівського ліцею мали нагоду не лише ознайомитися із основами атомної енергетики, а і разом із фахівцем цеху радіаційної безпеки здійснити виміри радіаційного фону, щоб на власні очі пересвідчитися у безпечності території їхнього закладу. Цікавинкою для молоді стали і окуляри віртуальної реальності, за допомогою яких вони здійснили подорож на всі атомні станції України.
За словами директора ліцею Миколи Матусця, співпраця із Хмельницькою АЕС, зокрема ознайомлення учнів із основами ядерної енергетики, а також відвідування атомної станції та участь у регіональному та Всеукраїнському конкурсах - одна із складових загального навчального процесу, яка відіграє важливу роль в освітньо-виховному аспекті та допомагає учням у виборі майбутньої професії. 

Інформаційний центр ВП ХАЕС

Інформаційне повідомлення про щоденну роботу енергоблоків Хмельницької АЕС

2020-01-24

№ 26

Сьогодні, 24 січня 2020 року енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 1011 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24,33 млн. кВт * год електроенергії, а з початку місяця - 559,38 млн. кВт * год електроенергії.

На першому енергоблоці Хмельницької АЕС триває чотириста двадцять шоста доба ремонтних робіт. Тривають пускові операції.

Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.
Інформаційний центр ВП ХАЕС