Радіаційний стан навколо Хмельницької АЕС

2020-01-27

№ 30

Викиди за період з 20.01.2020 по 27.01.2020 р.

Викиди ГДВ,%
ДІН 0.003
ІРГ 0.0674
ЙОД 0.0008
Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень 
Інформаційний центр ВП ХАЕС

«Золотий» початок сезону скелелазів міста-супутника Хмельницької АЕС

2020-01-27

№ 29

На Всеукраїнських змаганнях зі скелелазіння серед юніорів, молоді та юнаків (болдеринг), які проходили в Кам’янці-Подільському з 23 по 26 січня спортсмени з міста атомників завоювали відразу два перших місця.
Зокрема, підтвердила свій високий статус лідера у загальному Всеукраїнському рейтингу Катерина Педько, яка завоювала перше місце серед молоді 2003-2004 років народження. Достойні результати продемонстрували і сестри Аліна та Юлія Ігнатеску, які посіли четверте та шосте місця.
Впевнено розпочав спортивний сезон і Ярослав Кондратюк, який також підтвердив свою високу позицію в рейтингу та посів перше місце у відповідній віковій категорії.
Юні скелелази вихованці спортивного клубу «Вершина», вже відомого в Україні, які випробують себе і на європейському рівні. Готує спортсменів Олександр Веремійчук, працівник енергоремонтного підрозділу Хмельницької АЕС, для якого тренерська робота - втілення дитячих мрій. Олександр по-батьківські відноситься до своїх підопічних, тому дві найвищі нагороди на Всеукраїнських змаганнях – перемога всієї дружньої команди клубу «Вершина».
Інформаційний центр ВП ХАЕС

Інформаційне повідомлення про щоденну роботу енергоблоків Хмельницької АЕС

2020-01-27

№ 28

Сьогодні, 27 січня 2020 року енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 1009 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24,33 млн. кВт * год електроенергії, а з початку місяця - 632,36 млн. кВт * год електроенергії.

На першому енергоблоці Хмельницької АЕС триває чотириста двадцять дев’ята доба ремонтних робіт. Тривають пускові операції.

Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.

Інформаційне повідомлення про щоденну роботу енергоблоків Хмельницької АЕС
Інформаційний центр ВП ХАЕС