Радіаційний стан навколо Хмельницької АЕС

2020-02-03

№ 41

Викиди за період з 27.01.2020 по 03.02.2020 р.

Викиди ГДВ,%
ДЖН 0,00293
ІРГ 0,0665
ЙОД 0,00071

Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень 
Інформаційний центр ВП ХАЕС

Радіаційний стан навколо Хмельницької АЕС

2020-02-03

№ 41

Викиди за період з 27.01.2019 по 03.02.2020 р.

Викиди ГДВ,%
ДІН 0.00293
ІРГ 0.0665
ЙОД 0.00071
Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень 
Інформаційний центр ВП ХАЕС

Перевірка систем оповіщення Хмельниччини

2020-02-03

№ 40

12 лютого 2020 року відповідно до «Плану основних заходів цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Хмельницької області у 2020 році», відбудеться комплексна перевірка системи оповіщення «Сигнал-ВО» з подачею всіх команд.
Перевірятиметься і система оповіщення Хмельницької АЕС з практичним включенням сирен на промисловому майданчику ХАЕС, а також в м. Нетішин, с.Комарівка, с.Полянь Славутського району. Перевірка триватиме з 10.00 до 12.00 год.
Перевірка спеціальної системи оповіщення промислового майданчика та 5-км зони ВП ХАЕС проводиться щоквартально, згідно із розробленим графіком.

Інформаційний центр ВП ХАЕС

Працівники Хмельницької АЕС долучилися до акції протесту «STOP трудовому рабству»

2020-02-03

№ 39

30 січня працівники Хмельницької АЕС приєдналися до Всеукраїнської попереджувальної акції протесту проти антинародних законопроектів під гаслом «STOP трудовому рабству». Причиною став проект Закону «Про працю» № 2708.

Як зазначив у своєму виступі голова первинної профспілкової організації ВП ХАЕС Михайло Гук, законопроект, який поданий Кабінетом Міністрів України на розгляд до Верховної Ради, повністю ігнорує права найманих працівників. Зокрема згідно із Законопроектом «Про працю» №2708, скасовується законодавче регулювання систем оплати праці і нормування; вводиться трудовий договір з нефіксованим робочим часом; стає можливим звільнення працівника без будь-яких підстав; скасовується норма про те, що заробітна плата підлягає індексації; встановлюється право роботодавця припиняти короткострокові трудові договори без будь-яких обмежень; чиниться тиск на працівника шляхом загрози його звільнення з ініціативи роботодавця. За новим Законопроектом можна працювати хоча б кожний день понаднормово, у нічний час, вихідні, святкові та неробочі дні без обмежень на законодавчому рівні, однак при цьому оплата праці працівнику надурочних скорочується на 80%.
Передувало акції Всеукраїнське віче, яке відбулося 16 січня в Києві, де взяли участь понад 60 тисяч первинних профспілкових організацій. Учасники віче вирішили звернутися до Президента України Зеленського В.О., Голови Верховної Ради України Разумкова Д.О., Прем’єр-міністра України Гончарука О.В. з вимогою: негайно зупинити процеси законодавчого руйнування представниками їх політичної сили трудового законодавства і трудових прав, законодавства про гарантії діяльності професійних спілок, ефективно працюючої системи загальнообов’язкового державного соціального страхування; відкликати з Верховної Ради України проєкт Закону України «Про працю», проєкт Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо окремих питань професійних спілок)».
Понад 500 учасників попереджувальної акції у місті-супутнику Хмельницької АЕС, підтримали резолюцію Всеукраїнського віча, де зокрема, зазначалося: «Якщо не захистимо трудові права сьогодні, завтра на українців чекатиме повне безправ’я у всіх сферах суспільного життя»!

Інформаційний центр ВП ХАЕС

Інформаційне повідомлення про щоденну роботу енергоблоків Хмельницької АЕС

2020-02-03

№ 38

Сьогодні, 3 лютого 2020 року енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 1009 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24,34 млн. кВт * год електроенергії, а з початку місяця - 48,68 млн. кВт * год електроенергії.

На першому енергоблоці Хмельницької АЕС триває чотириста тридцять шоста доба ремонтних робіт.

Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень. 
Інформаційний центр ВП ХАЕС