Хмельницька атомна електростанція виконала план з виробництва електроенергії у січні 2020 року на 100, 3%

2020-02-04

№ 43

Хмельницька атомна електростанція виконала планове завдання з виробництва електроенергії за січень поточного року на 100,3 %.
Зокрема, за січень 2020 року 2-м енергоблоком ХАЕС вироблено 754,05 млн. кВт*год електроенергії при плані 752 млн. кВт*год електроенергії. На першому енергоблоці тривають ремонтні роботи.

Коефіцієнт використання встановленої потужності (КВВП) на другому енергоблоці у січні 2020 року становив 101,35 %, на ХАЕС загалом - 50,68%.
Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень. 
Інформаційний центр ВП ХАЕС

На Хмельницькій АЕС представили нового генерального директора

2020-02-04

№ 42

4 лютого 2020 керівник ДП «НАЕК «Енергоатом» Павло Павлишин представив колективу Хмельницької АЕС нового генерального директора Андрія Козюру. У заході також взяли участь виконавчий директор з персоналу Енергоатома Олександр Остаповець, голова первинної профспілкової організації Компанії Олексій Лич.
У своєму виступі т. в. о. президента Енергоатома зазначив, що Микола Панащенко переведений на посаду головного консультанта президента Компанії на майданчику ВП ХАЕС, а також висловив подяку за складну п’ятнадцятирічну працю генерального директора, значний особистий вклад в становлення і розвиток Хмельницької АЕС.
Микола Панащенко, в свою чергу, подякував колективу ХАЕС за спільну працю і висловив побажання подальшого розвитку і стабільної роботи підприємства.
Представляючи Андрія Козюру, керівник Енергоатома висловив сподівання на підтримку трудовим коллективом генерального директора і успішну роботу ХАЕС.
Андрій Козюра у своєму виступі подякував за представлення: «Вдячний за довіру знову повернутися на рідну мені Хмельниччину та на найбільше енергетичне підприємство області. Головне завдання вбачаю в забезпеченні ядерної і радіаційної безпеки ХАЕС, завершенні ремонту Х/1. Впевнений, що нам все вдасться».

Інформаційний центр ВП ХАЕС