Генеральний директор Хмельницької АЕС зустрівся з головою обласної держадміністрації

2020-02-07

№ 49

6 лютого 2020 року генеральний директор ВП ХАЕС Андрій Козюра зустрівся з головою Хмельницької обласної держадміністрації Дмитром Габінетом. Зустріч відбулася за участі заступника голови адміністрації Сергія Ткачука.
Генеральний директор ВП ХАЕС ознайомив очільника ОДА з виробничими показниками діяльності енергетичного підприємства, проінформував про хід виконання ремонтних робіт з відновлення турбогенератора на енергоблоці №1, впроваджені Хмельницькою АЕС заходи з дотримання ядерної і радіаційної безпеки. Зокрема, Андрій Козюра наголосив, що основними критеріями діяльності ВП ХАЕС є – безаварійна робота енергоблоків, підвищення безпеки, життя і здоров’я людей, розвинута інфраструктура, чисте довкілля.
Учасники зустрічі обговорили питання подальшої співпраці та шляхи взаємодії. Керівник Хмельницької АЕС запросив голову ОДА відвідати найпотужніший стратегічний об’єкт області для безпосереднього знайомства з роботою атомної станції.

Інформаційний центр ВП ХАЕС

Інформаційне повідомлення про щоденну роботу енергоблоків Хмельницької АЕС

2020-02-07

№ 48

Сьогодні, 7 лютого 2020 року енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 1008 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24,32 млн. кВт * год електроенергії, а з початку місяця - 146,03 млн. кВт * год електроенергії.

На першому енергоблоці Хмельницької АЕС триває чотириста сорокова доба ремонтних робіт.

Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.

Інформаційний центр ВП ХАЕС