Турнір з футзалу на призи корпоративної газети «Перспектива» завершено

2020-02-11

№ 53

Завершено турнір з футзалу на призи корпоративної газети Хмельницької АЕС «Перспектива», який бере відлік із далекого 1992 року. 28 років поспіль у спорткомплексі «Енергетик» протягом січня-лютого відбуваються футзальні баталії між командами футболістів, які представляють працівники різних цехів та підрозділів ВП ХАЕС.
Цьогоріч у фінальному двобої стикнулися команди електроцеху і 3 Державного пожежно-рятувального загону (3 ДПРЗ) з футболістами енергоремонтного підрозділу. Боротьба за «золото» була не простою, адже зустрілися давні суперники, які вже не вперше ведуть між собою боротьбу за лідерські позиції. За мінімальної переваги 2:1 перемогу святкували футболісти електроцеху та 3 ДПРЗ. Голи Володимира Супруна та Сергія Панцюка визначили долю матчу, а воротаря Руслана Рижика, який неодноразово рятував команду, визнано кращим. Заслужено отримав приз глядацьких симпатій і нападник команди енергоремонтного підрозділу Олег Чернишов, якому вдалося пробити ворота суперників зарахувавши до свого активу важливий для ремонтників гол.
Зовсім іншою була боротьба за третє місце в турнірі між командами турбіністів і гідротехнічного цеху (ГТЦ), комунального господарства (КГ), військової частини (в/ч) з охорони ХАЕС, де останні не залишили жодного шансу суперникам. За рахунку 11:2 команда ГТЦ, КГ, в/ч заслужено посіла третє місце в турнірі на призи газети «Перспектива». Варто відзначити також Дмитра Монаха, на рахунку якого шість забитих голів у матчі.
За підсумками турніру, окрім призерів нагороджено також кращих спортсменів та вручено відзнаки капітанам команд. Як зазначив головний редактор газети «Перспектива» Віктор Гусаров, є надія, що більшість гравців зіграють у наступному та ювілейному тридцятому турнірах. «Особливо приємно відзначити, що серед групи підтримки команд - гравці найперших змагань, для яких турнір на призи газети «Перспектива» - це вже історія і вони серед її творців», - констатував головний редактор корпоративного видання.

Інформаційний центр ВП ХАЕС

Інформаційне повідомлення про щоденну роботу енергоблоків Хмельницької АЕС

2020-02-11

№ 52

Сьогодні, 11 лютого 2020 року енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 1009 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24,34 млн. кВт * год електроенергії, а з початку місяця - 243,35 млн. кВт * год електроенергії.

На першому енергоблоці Хмельницької АЕС триває чотириста сорок четверта доба ремонтних робіт.

Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень. 
Інформаційний центр ВП ХАЕС