На Хмельницькій АЕС стартував конкурс дитячої творчості «Атомна енергетика і ми»

2020-02-17

№ 62

На Хмельницькій АЕС стартував конкурс дитячої творчості «Атомна енергетика і ми», який започатковано у 1994 році. З 2006 року конкурс набув статусу регіонального. Спробувати свої творчі можливості, взявши участь у конкурсі, можуть не тільки діти з міста енергетиків, а й молодь регіону розташування атомної станції Хмельницької і Рівненської областей.

Конкурс проводиться за трьома напрямками: наукових робіт (рефератів), художньої дитячої творчості та конкурс журналістських робіт. Молодь регіону бере активну участь у конкурсі з року в рік популяризуючи атомну енергетику у своїх наукових та творчих роботах.

Переможці конкурсів відзначаються преміями, а кращі роботи беруть участь у Всеукраїнському дитячо-юнацькому конкурсі «Енергоатом: Енергія, що живить мрії», який проводить ДП «НАЕК «Енергоатом».

Передує конкурсу наукових робіт проведення занять виїзного факультативу «Вступ в атомну енергетику», який значно розширив свою географію. У цьому навчальному році фахівці Хмельницької АЕС, презентували лекції про ХАЕС та перспективи розвитку атомної енергетики, світові тенденції розвитку ядерної енергетики, організацію виробництва електроенергії, основи радіаційної та екологічної безпеки для молоді Славути, Острога, Славутського та Шепетівського районів.

Наразі проводиться підготовка та відповідна робота з написання наукових робіт. Фахівці Хмельницької АЕС надають всебічну допомогу учасникам конкурсу. Реферати та наукові роботи приймаються в інформаційному центрі Хмельницької АЕС до 20 березня 2020 року.

Творчі конкурсні роботи подаються до 1 квітня 2020 року. Більш детально з умовами конкурсу та роботами переможців минулих конкурсів можна на веб-сайті: www.xaec.org.ua
Контакти: (03842) 40546, 63791, е-mail: pr@khnpp.atom.gov.ua

Інформаційний центр ВП ХАЕС