Свято краси та грації відбулось у місті атомників

2020-02-25

№ 78

22-23 лютого 2020 року у спортивному комплексі «Енергетик» пройшов V Відкритий чемпіонат міста Нетішин з художньої гімнастики, який традиційно організовує СК «Золота Осінь» спільно з Хмельницькою АЕС, Українським Ядерним Товариством та Виконавчим комітетом Нетішинської міської ради.

Організатори ставлять перед собою високу мету – розвивати спорт у місті атомників, популяризувати саме художню гімнастику серед населення міста. Під час заходу тренери мають можливість обмінюватись досвідом роботи, а гімнастки підвищують рівень своєї майстерності. А ще такі змагання сприяють зміцненню дружніх зв’язків між командами різних міст України.
 
Відкритий чемпіонат є масштабним спортивним заходом. Змагання об’єднують близько 350 учасників з різних куточків України. Протягом двох днів проходили спортивні змагання, де визначили найсильніших спортсменок у різних вікових категоріях. Деяким найменшим учасникам лише три роки, а найстарші вже перейшли у категорію майстрів спорту і захищатимуть це звання на Чемпіонаті України.

Спортивний турнір завершився показовими виступами дитячих колективів Нетішина та учасниць змагань.

Під час урочистого параду нагородження міський голова Нетішина Олександр Супрунюк відзначив докладені юними спортсменками зусилля та назвав їх усіх переможницями. Щирими оплесками учасниці змагань, їх батьки та гості турніру вітали слова генерального директора Хмельницької АЕС Андрія Козюри, який пообіцяв й надалі підтримувати такі ініціативи для розвитку спорту у місті-атомників.

Інформаційний центр ВП ХАЕС

На Хмельницькій АЕС аналізують систему управління підприємством

2020-02-25

№ 77

На Хмельницькій АЕС підводять підсумки роботи за 2019 рік та аналізують процеси й систему управління, шляхи вирішення існуючих проблемних питань у рамках проведення внутрішньої балансової комісії.

За участю керівників вищої ланки, представників підрозділів електростанції та профспілкового комітету розглядаються важливі питання діяльності підприємства, проводиться аналіз виробничих процесів. На засіданні комісії оприлюднюється звіт за всіма функціональними напрямками з проведення самооцінки керівництва щодо результатів виробничо-господарської діяльності.

Під час проведення внутрішньої балансової комісії, окрім аналізу виробничо-технічних показників, керівники підрозділів електростанції демонструють напрацювання у роботі з персоналом, професійній підготовці працівників, підборі спеціалістів та кадрового резерву, підтриманні культури безпеки. Не обходиться  й без проблемних питань, детальний аналіз і вирішення яких сприятиме вдосконаленню виробничих процесів. Неабияка увага доповідачів сконцентрована на дотриманні правил та вимог експлуатаційної безпеки, охорони праці, а також стані трудової та виконавської дисципліни, аналізі втрат робочого часу тощо.

За результатами проведення балансової комісії будуть розроблені відповідні коригуючі заходи. Проведення щорічних внутрішніх балансових комісій у ВП ХАЕС допомагає персоналу та керівному складу знаходити оптимальні шляхи вирішення існуючих проблем та недоліків, бачити завдання на  перспективу, підвищувати ефективність виробництва.
Інформаційний центр ВП ХАЕС

Ремонтні роботи на першому енергоблоці Хмельницької АЕС увійшли у найвідповідальнішу фазу

2020-02-25

№ 76

На першому енергоблоці Хмельницької АЕС продовжуються ремонтні роботи через виявлені дефекти в роторі генератора.

Ремонтно-відновлювальні роботи здійснює персонал електричного цеху, енергоремонтного підрозділу Хмельницької АЕС. Залучені до ремонтних робіт на генераторі також спеціалісти компанії General Electric (GE) (Краків, Польща) та українського підприємства Електроважмаш (Харків).

За словами заступника головного інженера з ремонту Валерія Лисенка, на майданчику ВП ХАЕС вже побував головний конструктор вітчизняного підприємства, наразі, очікується прибуття фахівців General Electric.

Розбирання ротора вже завершено, ремонтний персонал готовий до найвідповідальнішої частини - збирання. У цьому процесі будуть задіяні спеціалісти GE, які виконуватимуть  пайку провідників котушки. Персонал енергоремонтного підрозділу, в свою чергу, навчатиметься та перейматиме досвід у іноземних спеціалістів компанії General Electric.

«Спеціалісти ХАЕС ґрунтовно вивчали питання комплектації спецоснащення GE та «Електроважмашу», інших постачальників і підрядних організацій. Вважаю, що його буде достатньо аби зібрати ротор і підготувати до подальшої експлуатації. За деякими позиціями ще триває доукомплектація, але терміни постачання прийняті, отож затримок у роботі не повинно бути», - підсумував Валерій Лисенко.

Для оперативного вирішення всіх питань, координації дій безпосередньо на ремонтному майданчику, де відновлюється ротор, працює штаб ремонту. Графік ремонтних робіт досить стислий, їх завершення заплановано на кінець березня цього року.
Інформаційний центр ВП ХАЕС

Інформаційне повідомлення про щоденну роботу енергоблоків Хмельницької АЕС

2020-02-25

№ 75

Сьогодні, 25 лютого 2020 року енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 1010 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24,34 млн. кВт * год електроенергії, а з початку місяця - 584 млн. кВт * год електроенергії.

На першому енергоблоці Хмельницької АЕС триває чотириста п’ятдесят восьма доба ремонтних робіт.

Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.
Інформаційний центр ВП ХАЕС