Щоденна інформація щодо поширення коронавірусу у місті-супутнику Хмельницької АЕС

2020-04-29

№ 185

За повідомленням штабу з координації роботи з проведення карантинних, профілактичних та протиепідемічних заходів щодо запобігання поширенню коронавірусу у ВП ХАЕС, станом на 29 квітня 2020 року підтверджено захворювання на COVID-19 у двох працівників ХАЕС.

Наразі продовжується тестування контактних осіб на COVID-19 та здійснюються усі необхідні заходи щодо запобігання поширенню коронавірусу. Крім того, проводиться щоденний обхід підрозділів з метою контролю протиепідемічних заходів та відслідковуються всі можливі контакти інфікованих працівників.

Станом на 11:00 29 квітня, за інформацією Центру первинної медико-санітарної допомоги (ПМСД) м. Нетішин, на території міської об’єднаної територіальної громади (ОТГ) лабораторно підтверджено захворювання на COVID-19 у 9 осіб, серед яких 2 дітей. За минулу добу зареєстрований 1 новий випадок захворювання. Проводяться усі необхідні дезінфекційні заходи.

За інформацією Хмельницького лабораторного центру, за минулу добу у 78 осіб результати аналізів на COVID-19 негативні (28 чол. – медперсонал, 41 чол. – працівники ВП ХАЕС, 9 чол. – контактні особи у сім’ях). Лабораторні дослідження тривають.

На території Нетішинської міської ОТГ знаходиться 115 осіб на самоізоляції, 5 осіб – на обсервації. На сьогодні завершився період самоізоляції у 310 осіб.

На Хмельницькій АЕС, станом на 28 квітня, перебуває на лікарняному 14 працівників.

Закликаємо всіх до обов’язкового виконання карантинних заходів! Будьмо Свідомі!

Інформаційний центр ВП ХАЕС