Щоденна інформація щодо поширення коронавірусу у місті-супутнику Хмельницької АЕС

2020-05-05

№ 199

Інформаційний центр ВП ХАЕС

Богдан Шмигельський призначений заступником генерального директора з персоналу Хмельницької АЕС

2020-05-05

№ 198

Заступником  генерального директора з персоналу ВП «Хмельницька атомна електростанція» ДП «НАЕК «Енергоатом» призначено Богдана Леонідовича Шмигельського, який до цього виконував обов’язки радника генерального директора ХАЕС.

Народився 7 жовтня   1982 року в селі Орв’яниця Дубровицького району  Рівненської області. Закінчив  2004 року  Український державний університет водного господарства та природокористування за фахом “Автоматизоване управління технологічними процесами”,  спеціаліст з автоматизованого управління технологічними процесами».

Працював на Рівненській АЕС  на посадах інженера-електроніка цеху ТАВ, начальника та старшого начальника  зміни цеху теплової автоматики та вимірювань.
Інформаційний центр ВП ХАЕС

Щоденна інформація щодо поширення коронавірусу у місті-супутнику Хмельницької АЕС

2020-05-05

№ 197

За повідомленням штабу з координації роботи з проведення карантинних, профілактичних та протиепідемічних заходів щодо запобігання поширенню корона вірусу, станом на 5 травня 2020 року, нових випадків захворювання персоналу Хмельницької АЕС не виявлено.

Наразі на Хмельницькій АЕС продовжується усі необхідні заходи щодо запобігання поширенню коронавірусу.

Станом на 10:00 5 травня, за інформацією Центру первинної медико-санітарної допомоги (ПМСД) м. Нетішин, на території міської об’єднаної територіальної громади (ОТГ) лабораторно підтверджено захворювання на COVID-19 у 22 осіб, серед яких 5 дітей, 2 працівники ХАЕС. З яких, 7 осіб знаходяться на лікуванні у Хмельницькій інфекційній лікарні, 15 осіб – на самоізоляції.

За минулу добу нових зареєстрованих випадків захворювання не має.

На території Нетішинської міської ОТГ знаходиться 145 осіб на самоізоляції, 6 осіб – на обсервації. На сьогодні завершився період самоізоляції у 337 осіб.

На Хмельницькій АЕС, станом на 5 травня, на лікарняних з хворобою ГРВІ перебуває 9 осіб із захворюванням на COVID-19 дві особи.

Закликаємо всіх до обов’язкового виконання карантинних заходів!
Інформаційний центр ВП ХАЕС

Інформаційне повідомлення про щоденну роботу енергоблоків Хмельницької АЕС

2020-05-05

№ 196

Сьогодні, 5 травня 2020 року перший енергоблок Хмельницької АЕС працює на потужності 1008 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24,27 млн. кВт * год електроенергії, а з початку місяця – 97,09 млн. кВт * год електроенергії.

Енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 672 МВт. Діє диспетчерське обмеження. За минулу добу енергоблоком вироблено 18,7 млн. кВт * год електроенергії, а з початку місяця – 73,28 млн. кВт * год електроенергії.

Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.

Інформаційний центр ВП ХАЕС