Віктор Демидюк призначений заступником генерального директора з інфраструктури Хмельницької АЕС

2020-05-06

№ 202

Заступником  генерального директора з інфраструктури ВП «Хмельницька атомна електростанція» ДП «НАЕК «Енергоатом» призначено Віктора Андрійовича Демидюка.

Народився у м. Острог 1 березня 1958 року. Закінчив Львівський політехнічний інститут та Київський державний економічний університет за спеціальністю «конструювання та виробництво радіоапаратури, інженер-конструктор-технолог радіоапаратури» та «економіка і управління виробництвом, економіст».

Працював на посадах інженера-електроніка та інженера-налагоджувальника ряду підприємств,  інженера цеху ТАВ Хмельницької АЕС, головного економіста виробничого підприємства «Атомремонт»,  заступника директора ВАТ «Вайберг»,  начальника відділу соціального розвитку ВП ХАЕС, заступника генерального директора з кадрів і соціального розвитку ВП ХАЕС.
Інформаційний центр ВП ХАЕС

Щоденна інформація щодо поширення коронавірусу у місті-супутнику Хмельницької АЕС

2020-05-06

№ 201

За повідомленням штабу з координації роботи з проведення карантинних, профілактичних та протиепідемічних заходів щодо запобігання поширенню корона вірусу, станом на 6 травня 2020 року, підтверджено захворювання на COVID-19 у 3 працівників  Хмельницької АЕС.

Наразі продовжується тестування контактних осіб на COVID-19 та здійснюються усі необхідні заходи щодо запобігання поширенню коронавірусу.

Станом на 10:00 6 травня, за інформацією Центру первинної медико-санітарної допомоги (ПМСД) м. Нетішин, на території міської об’єднаної територіальної громади (ОТГ) лабораторно підтверджено захворювання на COVID-19 у 23 осіб, серед яких 5 дітей, 3 працівників ХАЕС. З яких, 8 осіб знаходяться на лікуванні у Хмельницькій інфекційній лікарні, 15 осіб – на самоізоляції. За минулу добу зареєстрований 1 новий випадок захворювання на COVID-19. Лабораторні дослідження тривають.

На території Нетішинської міської ОТГ знаходиться 147 осіб на самоізоляції, 6 осіб – на обсервації. На сьогодні завершився період самоізоляції у 340 осіб.

На Хмельницькій АЕС, станом на 5 травня, на лікарняних з хворобою ГРВІ перебуває 11 осіб із захворюванням на COVID-19 три особи.

Закликаємо всіх до обов’язкового виконання карантинних заходів! 
Інформаційний центр ВП ХАЕС

Інформаційне повідомлення про щоденну роботу енергоблоків Хмельницької АЕС

2020-05-06

№ 200

Сьогодні, 6 травня 2020 року перший енергоблок Хмельницької АЕС працює на потужності 1011 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24,25 млн. кВт * год електроенергії, а з початку місяця – 121,34 млн. кВт * год електроенергії.

Енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 672 МВт. Діє диспетчерське обмеження. За минулу добу енергоблоком вироблено 20,42 млн. кВт * год електроенергії, а з початку місяця – 93,7 млн. кВт * год електроенергії.

Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.

Інформаційний центр ВП ХАЕС