Щоденна інформація щодо поширення коронавірусу у місті-супутнику Хмельницької АЕС

2020-05-08

№ 211

Інформаційний центр ВП ХАЕС

Віктор Гусак очолив службу надійності, ресурсу і продовження експлуатації Хмельницької АЕС

2020-05-08

№ 210

Віктор Ігнатійович Гусак призначений начальником служби надійності, ресурсу і продовження експлуатації (СНРіПЕ) ВП «Хмельницька АЕС».

Віктор Гусак за освітою інженер-фізик, закінчив Томський політехнічний інститут у 1994 році. З того часу працював на різних посадах Хмельницької АЕС, а розпочав свій трудовий шлях оператором реакторного відділення. У реакторному цеху пройшов щаблі кар’єрного росту до посади провідного інженера з управління реактором.

З 2008 року працював у Державному комітеті ядерного регулювання України, з 2010 року – заступник начальника ДІЯБ на Хмельницькій АЕС.

З 2012 року на Хмельницькій АЕС очолював лабораторію управління продовження термінів експлуатації енергоблоків СНРіПЕ, а з січня 2020 року до призначення на посаду начальника СНРіПЕ – головний фахівець з розслідування та аналізу подій СГТ.
Інформаційний центр ВП ХАЕС

Щоденна інформація щодо поширення коронавірусу у місті-супутнику Хмельницької АЕС

2020-05-08

№ 209

За повідомленням штабу з координації роботи з проведення карантинних, профілактичних та протиепідемічних заходів щодо запобігання поширенню корона вірусу, станом на 8 травня 2020 року, підтверджено захворювання на COVID-19 у 5 працівників  Хмельницької АЕС. За минулу добу зареєстровано два нових випадки.

Продовжується тестування контактних осіб на COVID-19 та здійснюються усі необхідні заходи щодо запобігання поширенню коронавірусу.

Станом на 10:00 8 травня, за інформацією Центру первинної медико-санітарної допомоги (ПМСД) м. Нетішин, на території міської об’єднаної територіальної громади (ОТГ) лабораторно підтверджено захворювання на COVID-19 у 37 осіб. За минулу добу зареєстровано 11 нових випадків захворювання на COVID-19. Лабораторні дослідження тривають. Проводяться усі необхідні дезінфекційні заходи.

На території Нетішинської міської ОТГ знаходиться 151 особа на самоізоляції, 5 осіб – на обсервації. На сьогодні завершився період самоізоляції у 390 осіб.

На Хмельницькій АЕС, станом на 7 травня, на лікарняних з хворобою ГРВІ перебуває 14 осіб із захворюванням на COVID-19 п’ять  осіб.

Закликаємо всіх до обов’язкового виконання карантинних заходів!
Інформаційний центр ВП ХАЕС

Керівник Хмельницької АЕС Андрій Козюра взяв участь у нараді в Міненерго

2020-05-08

№ 208

Питанням реалізації антикризових заходів в енергетичній галузі була присвячена нарада  у профільному Міністерстві під головуванням в. о. Міністра енергетики та захисту довкілля Ольги Буславець.

На нараді були присутні керівництво ДП «НАЕК «Енергоатом», ВП АЕС України, представники Атомпрофспілки, народні депутати, які опікуються питаннями енергетичного комплексу держави.

Під час наради розглянуто питання стану роботи енергоблоків, плани на поточний та наступний роки щодо проведення ремонтних компаній, впровадження заходів з реконструкції та модернізації енергоблоків АЕС, пріоритетність реалізації Комплексної зведеної програми підвищення безпеки (КзПБ).

У рамках наради обговорено проблемні питання, що склалися в енергетичній галузі України, шляхи впровадження механізму погашення заборгованості за вироблену електроенергію Енергоатому, стан фінансування фонду зняття з експлуатації, а також дії Компанії в період спалаху COVID-19.

З початком введення карантинних заходів в державі спостерігається тенденція до зниження споживання електроенергії, що змушує всіх учасників енергоринку зменшити генерацію.

На сьогодні атомна енергетика забезпечує понад 50% потреб країни в електроенергії. Керівники підприємств галузі, профспілки стурбовані обмеженням виробництва електроенергії АЕС, фінансовою ситуацією на енергоринку, питанням взаєморозрахунків, виведенням атомних блоків у резерв через різке зниження споживання електроенергії.

«Ми забезпечуємо надійну і стабільну роботу енергетичної галузі і чекаємо на повернення коштів, реструктуризацію боргів, що надасть змогу продовжити діалог з банківськими установами щодо виконання кредитних зобов’язань, надходжень коштів на виробничі потреби та подальший розвиток Компанії», – зазначив генеральний директор ВП ХАЕС Андрій Козюра.

На нараді було наголошено на важливості збереження фахового кадрового потенціалу, необхідності визначення стратегії розвитку атомної енергетики.

За підсумками наради планується прийняття низки урядових, законодавчих рішень.

Насамкінець, керівник Хмельницької АЕС зазначив: «Нас чують, наявний відкритий діалог з Міненерго щодо врегулювання кризової ситуації в енергетиці».

Інформаційний центр ВП ХАЕС

Шановні ветерани, дорогі земляки!

2020-05-08

№ 207

В історичній науці війни класифікуються як справедливі і несправедливі. Відтак  не кожен має гідність на високе наймення переможця.

Україна в числі держав антигітлерівської коаліції отримала беззаперечне право віднести себе до когорти звитяжців, що здолали смертельно небезпечного ворога. Підсумком цієї боротьби став мир, вселенська тиша, радість людського спілкування. Світ прийшов до примирення, спокійного виваженого співіснування різних народів. 75 років променисте сонце сяє над вільною Україною.

Слова найщирішої поваги і шани ми висловлюємо на адресу наших батьків і дідів. За незламність духу, за  гідність, за звитягу. Вони у нашій пам’яті назавжди залишаться прикладом любові, бо саме вона підносила їх жертовність до висот героїзму. В домашніх альбомах багатьох земляків зберігаються їх фотографії, листи-трикутники, що вже давно стали фактом історії.

Вітаємо ветеранів, чиї ряди поменшали з армій до взводів, вітаємо тих, хто підтримував їх у тилу і вже сам потребує нашої підтримки.

Ми нащадки  героїзму батьків і дідів, і маємо всі підстави не лише для гордості, але й для примноження мирних повоєнних справ, заповіданих нам.

Бажаємо всім здоров’я і достатку, світлих днів, родинного тепла і затишку.

Андрій Козюра, генеральний директор ХАЕС
Михайло Гук, голова ППО ХАЕС

Інформаційне повідомлення про щоденну роботу енергоблоків Хмельницької АЕС

2020-05-08

№ 206

Сьогодні, 8 травня 2020 року перший енергоблок Хмельницької АЕС працює на потужності 1008 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24,25 млн. кВт * год електроенергії, а з початку місяця – 169,86 млн. кВт * год електроенергії.

Енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 672 МВт. Діє диспетчерське обмеження. За минулу добу енергоблоком вироблено 21,8 млн. кВт * год електроенергії, а з початку місяця – 136,57 млн. кВт * год електроенергії.

Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.

Інформаційний центр ВП ХАЕС