Нові призначення на Хмельницькій АЕС

2020-05-26

№ 244

Радником генерального директора призначено Сергія Количева

13 травня цього року Количева Сергія Олександровича призначено радником генерального директора Хмельницької АЕС.

Сергій Количев народився 15 травня 1973 року у м. Тольятті (РФ). Отримав освіту в Українському інституті інженерів водного господарства за спеціальністю «Інженер-економіст», а пізніше – у  Національній академії управління, де здобув ступінь магістра за спеціальністю «Фінанси».

Свій трудовий шлях на Хмельницькій АЕС розпочав у цеху теплової автоматики та вимірювань, пізніше працював у планово-економічному відділі на посаді економіста та заступника начальника відділу, а з 2002 року очолював планово-економічний відділ управління виробничо-технічної комплектації.

У 2006 році був зарахований у групу підготовки резерву вищої ланки керівництва Компанії, пройшов підвищення кваліфікації при «Київському національному університеті ім. В. Гетьмана».

Протягом останніх семи років працював на посаді начальника відділу технічного супроводження та аналізу поставок УВТК.

Івана Ковалінського призначено начальником відділу розвитку персоналу

Новостворений відділ розвитку персоналу Хмельницької АЕС очолив Іван Іванович Ковалінський.

Іван Ковалінський народився 7 липня 1969 року у с. Капустин Хмельницької області. Випускник Кам’янець-Подільського державного педагогічного інституту,  пізніше закінчив Волинський державний університет за фахом «Практичний психолог».

На Хмельницьку АЕС прийшов після служби в органах внутрішніх справ та МНС у 2006 році. Очолював відділ психолого-педагогічного та фізіологічного забезпечення в НТЦ.

Василь Слуханський очолив навчально-тренувальний центр Хмельницької АЕС

Начальником навчально-тренувального центру Хмельницької АЕС призначено Василя Михайловича Слуханського.

Василь Слуханський народився 28 вересня 1970 року у с. Шершенівка Тернопільської області, освіту здобув у Севастопольському військово-морському інституті за спеціальністю «Атомні енергетичні установки».

На Хмельницькій АЕС працює з 1994 року. Трудовий шлях починав оператором реакторного відділення. Успішно піднявся усіма щаблями кар’єрного росту до посади начальника зміни РЦ. В період з 2006 по 2014 роки обіймав посаду начальника зміни енергоблоку АЕС. У жовтні 2014 року був переведений в НТЦ на посаду провідного інструктора групи тренажерної підготовки в рамках програми ротації оперативного персоналу з метою залучення висококваліфікованих фахівців у систему підготовки ХАЕС.

Інформаційний центр ВП ХАЕС

Карантинні заходи на ХАЕС не послаблюють

2020-05-26

№ 243

На Хмельницькій АЕС продовжується проведення карантинних профілактичних, протиепідемічних та санітарно-гігієнічних заходів щодо запобігання поширенню коронавірусу. Не зважаючи на деякі послаблення карантину на частині території України, на ХАЕС до 22 червня діятимуть всі необхідні обмежувальні заходи із недопущення поширення COVID-19 на стратегічно-важливому об’єкті.

Наразі триває заборона на прохід та пересування територією проммайданчика ХАЕС без захисної маски. При вході на атомну станцію проводиться експрес-контроль температури тіла всього персоналу та дезінфекція рук. Частина персоналу ВП ХАЕС переведена на дистанційну роботу на дому, що сприяє зменшенню контактів та недопущенню розповсюдження інфекції.

Оперативна група, яка створена на Хмельницькій АЕС, цілодобово моніторить епідеміологічну обстановку, знаходиться у постійному контакті з міською владою, медико-санітарною частиною, щоденно здійснює коригуючі заходи.

«У нас немає жодних послаблень і вводяться нові застережні заходи, щоб забезпечити здоров’я персоналу і унеможливити поширення коронавірусу на ХАЕС. Водночас, ми готові і до непередбачуваних ситуацій,  розробили певний алгоритм дій. Сподіваємось, що спільними зусиллями і з найменшими втратами вийдемо із карантину»,- наголосив під час зустрічі із представниками корпоративних засобів масової інформації заступник генерального директора з персоналу Богдан Шмигельський.

За повідомленням штабу з координації роботи з проведення карантинних, профілактичних та протиепідемічних заходів щодо запобігання поширенню коронавірусу, станом на 26 травня 2020 року, на Хмельницькій АЕС підтверджено 15 випадків захворюваності на COVID-19, з них 10 осіб одужало. За минулу добу нових випадків коронавірусу не виявлено.

Станом на 9:00 26 травня, за інформацією Центру первинної медико-санітарної допомоги (ПМСД) м. Нетішин, на території міської об’єднаної територіальної громади (ОТГ) лабораторно підтверджено захворювання на COVID-19 у 64 осіб (у тому числі 14 дітей, 15 працівників ВП ХАЕС, 2 медпрацівники). З них: 49 - одужало, 1 – летальний випадок. З числа хворих, 6 осіб знаходяться на лікуванні у Хмельницькій інфекційній лікарні, 1 особа – в Славутській центральній районній лікарні, 7 осіб – на самоізоляції.

За минулу добу нових випадків захворювання на COVID-19 не зареєстровано. Лабораторні дослідження тривають.

На території Нетішинської міської ОТГ знаходиться 59 осіб на самоізоляції, 1 особа - на обсервації. На сьогодні завершився період самоізоляції у 644 осіб.

На Хмельницькій АЕС, станом на 25 травня, на лікарняних з хворобою ГРВІ перебуває 8 осіб.
Інформаційний центр ВП ХАЕС

Інформаційне повідомлення про щоденну роботу енергоблоків Хмельницької АЕС

2020-05-26

№ 242

Сьогодні, 26 травня 2020 року перший енергоблок Хмельницької АЕС працює на потужності 1013 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24,24 млн. кВт * год електроенергії, а з початку місяця – 605,53 млн. кВт * год електроенергії.

Енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 594 МВт. Діє диспетчерське обмеження. За минулу добу енергоблоком вироблено 14,33 млн. кВт * год електроенергії, а з початку місяця – 413,14 млн. кВт * год електроенергії.

Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.

Інформаційний центр ВП ХАЕС