Шановні працівники станції, дорогі друзі!

2020-05-01

№ 190

Продуктивна праця з давніх давен є мірилом значимості людини. Вміння і навички, здобуті на життєвому шляху, підносили особу в суспільстві, визначали її  авторитет серед людей. З працею пов’язані досягнення і здобутки окремої особи і великих колективів. Принаймні наш п’ятитисячний колектив атомників Хмельниччини знаний в області як монолітна сила, здобутками якої пишаються в державі. Внесок атомників у трудову скарбничку краю гідний поваги: ми продукуємо електроенергію, якої достатньо для виробничих та побутових потреб семи областей України, ми приносимо у бюджет Хмельниччини третину доходів і більше як на сімдесят відсотків забезпечуємо податками бюджет Нетішина.

Про кожного трудівника Хмельницької АЕС можна говорити окремо, як про фахівця і людину з відповідальну та значиму для суспільства.

У святковий день Першотравня хочемо висловити слова подяки за вашу сумлінну працю, професіоналізм, небайдужість до справи, якій присвячено велику частину життя. Бажаємо кожному добра і здоров’я, затишку о родинах.

Нехай це чудове свято додасть нам наснаги, оптимізму і впевненості у власних силах. Хай Першотравневі свята принесуть вам і вашим близьким радість та задоволення!

Андрій Козюра, генеральний директор ХАЕС
Михайло Гук, голова ППО ХАЕС