Щоденна інформація щодо поширення коронавірусу на Хмельницькій АЕС

2020-09-23

№ 550

Інформація про поширення COVID -19  на Хмельницькій АЕС станом на 23.09.2020:
•    Загальна кількість працівників ХАЕС, що інфікована коронавірусом, з 13.03.2020 – 68;
•    Збільшення в порівнянні за минулу добу по ХАЕС – 0;
•    Всього одужало по ХАЕС – 38;
•    Загальна кількість працівників ХАЕС, що знаходиться на лікуванні – 30;
•    На дистанційній формі роботи - 119;
•    На лікарняному (ГРВІ) – 93.
Інформаційний центр ХАЕС

Інформаційне повідомлення про щоденну роботу енергоблоків Хмельницької АЕС

2020-09-23

№ 549

Сьогодні, 23 вересня 2020 року, станом на 8 год. 06 хв., перший енергоблок Хмельницької АЕС працює на потужності 1010 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24,28 млн. кВт * год електроенергії, а з початку місяця - 522,35 млн. кВт * год електроенергії.

На другому енергоблоці Хмельницької АЕС триває 26 доба планово-попереджувального ремонту.

Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.

Інформаційний центр ВП ХАЕС

На Хмельницькій АЕС проведено навчання з протипожежного захисту

2020-09-23

№ 548

22 вересня на базі навчально-тренувального центру Хмельницької АЕС проведено ліцензійне навчання персоналу на право виконання відновлення працездатності пасивних засобів протипожежного захисту у випадку їх несправності чи пошкодження. Навчання проведено за участі фахівців ТОВ «Інженерно-проектно-виробничої компанії «Спецзахист».
ТОВ «ІПВК «Спецзахист» спеціалізується на роботах протипожежного призначення: систем протипожежного захисту, вогнезахисту, систем пожежогасіння, систем пожежної сигналізації, блискавкозахисту.
За словами заступника директора ТОВ «ІПВК «Спецзахист» Романа Совгирі, підприємство займається проектуванням та монтажем відповідного обладнання, так би мовити, здійсненням робіт «під ключ». Крім того, «Спецзахист» – офіційний представник німецької компаній SVT Brandschutz в Україні, розробника технологій з вогнезахисту, що спеціалізується на виробленні рішень з протипожежної профілактики та має в наявності широкий асортимент сертифікованих протипожежних виробів.
На території ВП ХАЕС розповсюджені матеріали німецької фірми для захисту кабельних та металоконструкцій. Свого часу фахівцями ТОВ «ІПВК «Спецзахист» на Хмельницькій АЕС виконані роботи з нанесення вогнезахисного покриття на електрокабелях у приміщеннях реакторного відділення та ремонтні роботи металоконструкцій каркасу будівлі турбінного відділення.
Навчання персоналу Хмельницької АЕС складалося з теоретичної та практичної частин. У рамках навчань фахівці «Спецзахисту» ознайомили працівників атомної станції з новітніми розробками, системами, продемонструвавши деякі з них на практиці. По завершенню навчального курсу було проведено вхідний контроль знань персоналу, на основі якого видано відповідні сертифікати.
«Такі навчання важливі як для виробника так і для персоналу атомної станції, адже всі ці системи направлені, в першу чергу, на пожежну безпеку АЕС. Подібні навчання, які компанія здійснює за власний кошт, вже проведено на базі проектних інститутів та заплановано у всіх відокремлених підрозділах Енергоатома»,- констатував Р. Совгиря.
Інформаційний центр ХАЕС