Новини

Тренери та працівники Нетішинської КДЮСШ отримали відзнаки

2021-02-26

№ 117

Місто-супутник Хмельницької АЕС знане не лише енергетичним велетом, Хмельницькою АЕС, а й спортсменами, які достойно представляють місто й Україну на змаганнях національного та міжнародного рівнів.

З нагоди 35-річчя, яке відзначає Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа (КДЮСШ), усіх, причетних до цієї події, привітав голова первинної профспілкової організації Енергоатома Олексій Лич, який, зокрема, зазначив: «Важко переоцінити внесок Нетішинської КДЮСШ у здобутки, які має Україна на сьогоднішній день у різних видах спорту. Високо підіймаючи прапор держави та Енергоатома, спортсмени міста атомників прославляють Компанію на змаганнях найвищого рівня».

Тридцять п’ять років тому при профспілковій організації ВП ХАЕС було утворено дитячо-юнацьку спортивну школу. За мету ставився фізичний розвиток дітей, чиї батьки будують місто і ХАЕС. І мало хто міг собі уявити, що ДЮСШ стане кузнею видатних спортсменів, прославить Нетішин на Всеукраїнській та світовій аренах.
«Саме завдяки професіоналізму тренерів, наполегливості юних спортсменів Нетішинська КДЮСШ змогла довести, що зовсім не обов’язково бути мегаполісом, аби мати змогу гідно представляти свою країну на чотирьох поспіль олімпійських іграх», - зазначив голова первинної профспілкової організації ВП ХАЕС, яка опікується спортивною школою, Михайло Гук.

До спортивного світу із числа вихованців школи вже вийшло 12 заслужених майстрів спорту України, 21 майстер спорту міжнародного класу, понад 70 майстрів спорту. На офіційних змаганнях світового і європейського рівнів ними здобуто понад 200 медалей різного ґатунку. Семеро вихованців спортивної школи стали учасниками чотирьох Олімпійських ігор, троє з них піднялися на самий почесний п’єдестал Олімпійського спортивного світу: у Пекіні-2008 – Галина Пундик і Ольга Жовнір, у Ріо-де-Жанейро-2016 – Аліна Комащук стала «срібною» призеркою у командних змаганнях.

Досягнення кожного зі спортсменів, це й заслуга тренерів, внесок яких у спільну перемогу важко переоцінити. Саме їх роботу було відзначено під час урочистого святкування 35-річчя КДЮСШ.
Інформаційний центр ХАЕС

Щоденна інформація щодо поширення коронавірусу на Хмельницькій АЕС

2021-02-26

№ 116

Інформація про поширення COVID -19 на Хмельницькій АЕС станом на 26.02.2021:

•    Загальна кількість працівників ХАЕС, що інфікована коронавірусом, з 13.03.2020 – 647;
•    Всього одужало по ХАЕС – 637;
•    Загальна кількість працівників ХАЕС, що знаходиться на лікуванні – 7;
•    Загальна кількість летальних випадків – 3;
•    На дистанційній формі роботи - 111;
•    На лікарняному (ГРВІ) – 49.
Інформаційний центр ХАЕС

Керівник Енергоатома вручив нагороди працівникам Хмельницької АЕС

2021-02-26

№ 115

25 лютого з робочим візитом Хмельницьку АЕС відвідав т. в. о. президента ДП «НАЕК «Енергоатом» Петро Котін. Очільник енергокомпанії висловив вдячність колективу хмельницьких атомників за дострокове підключення до енергосистеми України другого енергоблока ХАЕС після проведення планово-попереджувального ремонту (ППР).

За активну участь в ремонтних та пускових роботах під час ППР та достроковий пуск енергоблока №2, керівник Компанії вручив відзнаки ДП «НАЕК «Енергоатом» «За вагомий внесок у розвиток атомної енергетики України» старшим майстрам Андрію Слєпухіну (ЕРП), Юрію Тарасову (ЕЦ) та майстру ЦТАВ Олександру Хоружому. Відзначено також почесними грамотами і листами подяки ремонтний, експлуатаційний, інженерно-технічний персонал ХАЕС.

Вітаючи працівників Хмельницької АЕС, Петро Котін висловив подяку від Компанії і від керівництва держави за якісно зроблену роботу. «Другий енергоблок Хмельницької АЕС підключено до енергосистеми України саме тоді, коли він був найбільш потрібний. Завдяки зусиллям персоналу ХАЕС, енергоблок було підключено до енергомережі майже на місяць раніше запланованого терміну», - зауважив керівник енергокомпанії.

Генеральний директор ВП ХАЕС Андрій Козюра, в свою чергу, подякував колективу атомників зазначивши: «Ми вчергове показали, що ми єдине ціле, і дострокове завершення планово-попереджувального ремонту на другому енергоблоці – це наша перемога. Ми змогли оптимізувати проведення модернізаційних, ремонтних робіт, виконавши їх у повному обсязі та якісно. Саме за рахунок оптимізації виконання робіт Хмельницька АЕС досягла такого результату».
Інформаційний центр ХАЕС

Інформаційне повідомлення про щоденну роботу енергоблоків Хмельницької АЕС

2021-02-26

№ 114

Сьогодні, 26 лютого 2021 року, станом на 8 год. 10 хв., перший енергоблок Хмельницької АЕС працює на потужності 1010 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24,28 млн. кВт * год електроенергії, а з початку місяця - 606,42 млн. кВт * год електроенергії.

Енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 1010 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24,16 млн. кВт * год електроенергії, а з початку місяця - 246,62 млн. кВт * год електроенергії.

Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.
Інформаційний центр ХАЕС