Випуск «ХАЕС інформує» №1070
від 06.05.2016

Візит на ХАЕС депутата ВР А. Шиньковича
Народний депутат України Андрій Шинькович, у виборчий округ якого входить місто – енергетиків, неодноразово відвідував Нетішин. До 189 округу входять також Красилівський, Теофіпольський, Білогірський, Ізяславський райони Хмельницької області.  А ось із наймасштабнішим об’єктом Хмельниччини – атомною електричною станцією - депутат ВР зі своєю командою знайомиться вперше. Відвідання ХАЕС справило на нього позитивне враження.

Екологічна безпека у зоні АЕС
Про стан навколишнього середовища у зоні спостереження ХАЕС, про шляхи і методи, якими досягаються позитивні результати, про співпрацю зі спорідненими організаціями у природоохоронній сфері.

Підсумки дитячого конкурсу рефератів на ХАЕС
Молода потенційна інтелектуальна еліта нашого регіону вкотре бере участь у захисті своїх наукових робіт, дехто вперше пробує себе в такому амплуа. 21 рік поспіль ХАЕС проводить конкурс «Атомна енергетика і ми», одним з його напрямів є захист рефератів «Вступ в атомну енергетику».  

Пленер поблизу атомної станції
Вихованці Нетішинської художньої школи з викладачем Аллою Макарик провели патріотичний пленер. Очікується, що продаж учнівських робіт стане маленькою краплею допомоги бійцям АТО.