Випуск «ХАЕС інформує» №1098
від 18.11.2016

Ядерна та радіаційна безпека на Хмельницькій АЕС
Служба головного інженера Хмельницької АЕС за напрямком «ядерна і радіаційна безпека» протягом поточного року займалась як завданнями підтримки безпечної експлуатації енергоблоків, так і міжнародними проектами. З перспективних, над якими працюють технічні служби, можна назвати проект із втілення режиму добового регулювання потужності енергоблока №2.

Рятувальники Нетішина готові до викликів природи
3 ДПРЗ успішно пройшов перше випробування зимовою негодою. Павло Гвоздяр розповів про технічну і професійну готовність частин.

16 листопада проведено пожежні навчання у м. Нетішин

Навчання відбулися на культовій споруді по вул. Шевченка. Задум сценарію реалізовано успішно. Андрій Швець розповів по хід навчань.

До Дня телебачення, радіо та зв’язку: телестудія ХАЕС

Своє професійне свято - День телебачення, радіо і зв’язку відзначає невеликий колектив телестудії Хмельницької АЕС.  Майже 3 десятки спеціалістів працювали протягом  20 років в телевізійній і радіостудіях ХАЕС, для декого це був старт і набуття досвіду, для інших - реалізація творчих ідей і цікавий етап в житті. Телевізійники ХАЕС і тоді, і тепер  формували і формують суспільну думку про таку важливу галузь як атомна енергетика.

Міжнародний турнір з боксу в Нетішині

3 дні поспіль в місті-супутнику Хмельницької АЕС проходив 2-ий міжнародний турнір з боксу, присвячений воїнам АТО. В заході  взяли участь спортсмени з різних областей України  та боксери з Молдови і Білорусі (всього 12 команд).