"ХАЕС інформує"
Випуск №1056 від 29.01.2016

Присвоєні звання Заслужений тренер України
Два тренери  Нетішинської КДЮСШ отримали нові звання. Про футбол, фехтування, достойних вихованців і педагогічні роздуми.

Атомна станція надає допомогу українським бійцям
Ядерне підприємство опікується не лише енергетичною, а й військовою безпекою країни. Про це свідчать ті кроки, які виконуються працівниками ХАЕС.

Семінар з ядерної та радіаційної безпеки в НТЦ
Мета семінару – навчити спеціалістів новим підходам до засвоєння інформації у сфері ядерної та радіаційної безпеки. Презентація програм розроблених підприємством «Львіворгрес».

"ХАЕС інформує"
Випуск №1055 від 22.01.2016

Підсумки виконання Колективного Договору Хмельницькою АЕС
Колективні договори ДП «НАЕК «Енергоатом» приймаються  конференціями трудових колективів відособлених підрозділів  і направлені на соціальний захист працівників Компанії.
На ХАЕС здійснюється підготовка до конференції трудового колективу, яка запланована на 4 лютого поточного року (конференція НАЕК на 11 лютого), підводяться підсумки виконання КД за 2015 рік. Контроль за виконанням його статей здійснює відділ соціального розвитку Хмельницької АЕС.

Здобутки та проблеми Нетішина
В ході першої прес-конференції для місцевих ЗМІ міський голова Нетішина Олександр Супрунюк зупинився на багатьох питаннях життєдіяльності міста, на проблемах та шляхах їх вирішення. Серед інших – про встановлення  будинкових лічильників з коментарем начальника комунгоспу ВП ХАЕС.

В Нетішині відкрито дошку редактору «Нетішинського вісника» Ользі Мороз
15 січня на вхідному фасаді редакції газети «Нетішинський вісник» було відкрито меморіальну дошку Ользі  Михайлівні  Мороз. Вона так прагнула висот… 13 січня їй би виповнилось 45, десять місяців тому її життя трагічно було обірване.

Водохреща на ХАЕС
Кілька років тому на Водохреща в Нетішині, окрім діючих храмів, воду освячують і на одному з найбільших підприємств області – Хмельницькій атомній станції. Працівники  ХАЕС, які трудяться на режимному об’єкті, в обідню перерву можуть і посвятити воду, яка в цей день вважається цілющою, і, з вірою та  молитвою в серці, прийняти її. У цей святковий день атомників привітали настоятелі храмів «Неопалима купина», Святої Великомучениці Параскеви, священики та церковний хор.

"ХАЕС інформує"
Випуск №1054 від 15.01.2016

Підсумки року для нетішинських рятувальників
Як і в попередньому році, сьогодні рятувальні служби Нетішина готові  попередити і ліквідувати надзвичайні ситуації. Начальник 3 ДПРЗ Павло Гвоздяр про заходи і методи роботи.

Прес-конференція міського голови Нетішина
12 січня відбулась перша у 2016 році прес-конференція міського голови Нетішина Олександра Супрунюка для місцевих ЗМІ. Тема – підсумок роботи міської влади у минулому році та найближчі перспективи.

"ХАЕС інформує"
Випуск №1053 від 08.01.2016

Нові  і завершені проекти пов’язані з електрообладнанням
Протягом 2015 року спеціалісти Хмельницької АЕС  брали участь у різних роботах загальнодержавного та галузевого значення. Детально про це – в інтерв’ю з Олександром Копійком.
 
Рятувальники Нетішина про попередження НС
Згідно довідкових даних на території України вже в цьому році,станом на 5 січня, сталося 2 надзвичайні ситуації і аж 1045 пожеж, в яких, на жаль, загинуло 55 осіб. З настанням холодів і сильних морозів на початку нового року збільшилися ризики виникнення надзвичайних ситуацій. Про запобігання НС – рятувальники Нетішина.

Шефська комісія ППО ХАЕС відвідала підшефні заклади
Новорічні, різдвяні свята та й, зрештою, підготовка до них – це завжди очікування чогось нового, особливо приємного і святкового. І Новий рік, і  Різдво – свята сімейні, родинні, надзвичайно теплі і по-справжньому душевні. Вони  не мають вікового цензу чи статі. Отримувати та й готувати подарунки приємно усім, бо це нагода рідним признатися в любові один  до одного, щиро висловити свої слова вдячності і теплоти.
Старокривинський будинок – інтернат для громадян похилого віку та інвалідів – підшефний заклад Хмельницької АЕС.

"ХАЕС інформує"
Випуск №1052 від 01.01.2016

Основні віхи 2015 для колективу ХАЕС
2015 рік для енергетиків Хмельницької АЕС був по-робочому напруженим, фінансово непростим, але плідним, результативним і успішним.

Нещодавно на Хмельницькій АЕС відбулося засідання комітету ALARA
Підсумки діяльності у галузі радіаційної безпеки та плани на 2016 рік – головні теми, які були розглянуті спеціалістами.

Профорієнтаційна робота на Хмельницькій АЕС
3 грудня 2015 року у м. Славута розпочато роботу виїзного факультативу «Вступ в атомну енергетику» для старшокласників території розташування Хмельницької АЕС за участі провідних спеціалістів  атомної станції. Слухачі вступного курсу – учні десятих та одинадцятих класів районного центру Хмельницької області.