Випуск "ХАЕС інформує" №1060
від 26.02.2016

Капітальне промислове будівництво ХАЕС
Програми і проекти передбачені на 2016 рік з капітального будівництва на Хмельницькій АЕС – на цю тему станційні ЗМІ розмовляли із заступником генерального директора з капітального будівництва Олегом Рахлінським. Одним із пріоритетних завдань є зміна техніко-економічного обгрунтування 3-го та 4-го енергоблоків ХАЕС у зв’язку з денонсацією угоди з РФ. Є ряд інших важливих проектів.

Підсумки роботи відділу запобігання та протидії корупції
На Хмельницькій АЕС у грудні 2014 року був створений відділ запобігання та протидії корупції. Функції відділу визначені законом «Про запобігання корупції» і антикорупційною програмою ДП «НАЕК «Енергоатом»».

Нетішинець Віктор Бондарець досліджує птахів околиць ХАЕС

Є тип людей для яких хобі і захоплення є не лише віддушиною, але  стає сенсом і справою всього життя. Нетішинець Віктор Бондарець цікавився орнітологією з дитинства, десять років тому відкрив в собі ще одну грань – вивчення пернатих на професійному рівні. Це стало для нього другим повітрям, без якого не мислить свого життя.

Випуск "ХАЕС інформує" №1059
від 19.02.2016

Конференції ДП «НАЕК «Енергоатом»
11 лютого відбулася звітна конференція трудового колективу ДП «НАЕК «Енергоатом» та звітна профспілкова конференція. У звіті президент ДП «НАЕК «Енергоатом» Юрій Недашковський зазначив, що державне підприємство виконало планове завдання  з виробництва електроенергії на 102,4 %. Делегати конференції також заслухали  співдоповідь голови ППО НАЕК Олексія Лича «Звіт з виконання Колективного договору Компанії у 2015 році».
 
Планові навчання рятувальників на території АЕС
17 лютого відбулося комплексне тактико-спеціальне навчання з ліквідації умовної пожежі в приміщеннях з кабельними мережами на Хмельницькій атомній станції. У заході взяли участь рятувальники 7-ої та 8-ої частин  3-го ДПРЗ. Павло Гвоздяр розповів про хід і результати навчання.
 
ГТЦ щодо можливості повені
Головним призначенням гідротехнічного цеху ХАЕС є забезпечення технологічного процесу АЕС тепловою енергією, водою, відводом й очищенням стоків, підтримка стану ставка-охолоджувача в межах, встановлених нормами. Водосховище Хмельницької АЕС призначене для акумулювання й охолодження води в системі технічного водопостачання.

Чергова зустріч регіональних ЗМІ з міським головою Нетішина

На прес-конференції з Олександром Супрунюком говорилося про уже виконані роботи в інтересах громади та про найближчі актуальні плани.
 

"ХАЕС інформує" Випуск №1058 від 12.02.2016

Візит представників Міністерства оборони США на ХАЕС
10 лютого на Хмельницьку АЕС відбувся візит експертів Агентства зменшення загрози Міністерства оборони США щодо обговорення та ознайомлення з умовами проведення навчально – тренувальних заходів з перевірки взаємодії планів на випадок вчинення диверсії щодо ядерної установки та ядерних матеріалів з планом аварійного реагування

Звітна конференція ППО ХАЕС
4 лютого відбулась конференція ППО ХАЕС. Профспілкова організація ХАЕС нараховує 5823 члени профспілки в тому числі: працівників ВП ХАЕС – 5059. Після обрання робочих органів свою звітну доповідь представив голова профспілки Михайло Гук, він зазначив, що основними напрямками роботи профкому за звітний період були: контроль за дотриманням на підприємстві законодавства України про працю, контроль виконання умов Колективного договору, та підготовка і проведення культурно-масових, спортивних, оздоровчих і реабілітаційних заходів для персоналу ВП «ХАЕС» і членів їх сімей

4 лютого відбулася конференція трудового колективу ВП ХАЕС
Енергетики підводили підсумки трудового року, вирішували як житиме колектив у майбутньому, порушували нагальні питання сьогодення

"ХАЕС інформує" Випуск №1057 від 5.02.2016

Хмельницька АЕС. Художні таланти атомників

Молодий працівник ЦРБ ХАЕС Олександр Гончарук презентує виставку картин з пластиліну. Про обдарованість незвичайним талантом та про багатогранність людських захоплень.

Хмельницька АЕС. Люди в атомній енергетиці

Начальник НТЦ ХАЕС Володимир Ісупов відзначає ювілей – 50 років в атомній галузі. Про людину в контексті історії, прогресу і часу.

Хмельницька АЕС в об'єктиві - юридичний відділ

Про організацію правової роботи на підприємстві, про актуальні питання в законодавчій галузі та нові нормативні акти , які очікуються в атомній енергетиці розповіла Оксана Карташева