Випуск «ХАЕС інформує» №1099
від 25.11.2016

Місія Всесвітньої Асоціації Операторів АЕС – МЦ на Хмельницькій АЕС
21-25 листопада 2016 року на Хмельницькій АЕС працювала місія технічної підтримки. Основні питання – робота персоналу і людський чинник, інструменти запобігання помилок персоналу.

Сезон застуд: начальник відділу охорони здоров’я про ГРВІ

Разом із осінньо-зимовим періодом приходять в наше життя і зимові хвороби – це захворювання органів дихання, 85- 90% яких ГРВІ, що викликаються вірусами. Про неспецифічні методи боротьби з вірусами і профілактику ГРВІ і, що досить актуально, грипу ми вели розмову з начальником відділу охорони здоров’я ХАЕС, лікарем Євгенією Фаб’янчук.

Вакцинація як специфічний метод боротьби з грипом

Інформація про щеплення  від грипу для тих, хто вирішить проводити її для себе чи членів родини від завідувача здоровпунктом ХАЕС Лілії Круглової.

Випуск «ХАЕС інформує» №1098
від 18.11.2016

Ядерна та радіаційна безпека на Хмельницькій АЕС
Служба головного інженера Хмельницької АЕС за напрямком «ядерна і радіаційна безпека» протягом поточного року займалась як завданнями підтримки безпечної експлуатації енергоблоків, так і міжнародними проектами. З перспективних, над якими працюють технічні служби, можна назвати проект із втілення режиму добового регулювання потужності енергоблока №2.

Рятувальники Нетішина готові до викликів природи
3 ДПРЗ успішно пройшов перше випробування зимовою негодою. Павло Гвоздяр розповів про технічну і професійну готовність частин.

16 листопада проведено пожежні навчання у м. Нетішин

Навчання відбулися на культовій споруді по вул. Шевченка. Задум сценарію реалізовано успішно. Андрій Швець розповів по хід навчань.

До Дня телебачення, радіо та зв’язку: телестудія ХАЕС

Своє професійне свято - День телебачення, радіо і зв’язку відзначає невеликий колектив телестудії Хмельницької АЕС.  Майже 3 десятки спеціалістів працювали протягом  20 років в телевізійній і радіостудіях ХАЕС, для декого це був старт і набуття досвіду, для інших - реалізація творчих ідей і цікавий етап в житті. Телевізійники ХАЕС і тоді, і тепер  формували і формують суспільну думку про таку важливу галузь як атомна енергетика.

Міжнародний турнір з боксу в Нетішині

3 дні поспіль в місті-супутнику Хмельницької АЕС проходив 2-ий міжнародний турнір з боксу, присвячений воїнам АТО. В заході  взяли участь спортсмени з різних областей України  та боксери з Молдови і Білорусі (всього 12 команд).

Випуск «ХАЕС інформує» №1097
від 11.11.2016

Семінар з оптимізації експлуатаційного контролю металу
Захід проведено за сприянням європейських партнерів для експертних груп українських АЕС.

Візит депутатів Славутської райради на ХАЕС
Нинішнього тижня з ознайомчим візитом Хмельницьку АЕС відвідали депутати Славутської районної ради, апарат райдержадміністрації та голови сільських рад Славутського району. Дві третіх територіальних одиниць району входять в зону спостереження атомної станції.  Мета такого візиту – ознайомлення з діяльністю ХАЕС.

Планово-економічне управління підприємства
Планово-економічне управління  - осередок аналітичної роботи, інтелектуальний центр АЕС, з якого розпочинається вся діяльність. Юрій Типусяк, керівник підрозділу, розповідає про його діяльність.

Випуск «ХАЕС інформує» №1096
від 04.11.2016

Нагороджено конкурсантів
ХХI регіональний конкурс «Атомна енергетика і ми» успішно завершився. В інформаційному центрі ХАЕС були нагороджені переможці і заохочені учасники.

Волонтерська діяльність на Хмельницькій АЕС
Працівник Хмельницької АЕС Юрій Камозін, голова ГО «Нетішинська самооборона», підсумував результати волонтерської роботи протягом двох років.

Десятикласниця з Берездова провела радіаційні дослідження на ХАЕС

Оксана Стецюк разом зі своєю вчителькою Вандою Прокопчено побували на атомній станції. Власноручно проведені вимірювання їх приємно здивували.