Випуск «ХАЕС інформує» від 10.02.2017

Конференція трудового колективу ВП "Хмельницька АЕС"
Відбулася конференція трудового колективу ВП ХАЕС. Проблемні питання очікують поетапного вирішення

Планові пожежно-рятувальні навчання на Хмельницькій АЕС
Особовий склад двох пожежно-рятувальних частин відпрацьовував практичні навики на території адмінкорпусу ХАЕС. Ліквідація умовної пожежі, евакуація персоналу – входили у програму тренування

На Хмельницькій АЕС оголошено про проведення конкурсу "Атомна енергетика і ми"

Розпочато творчі конкурси серед школярів. «Енергоатом» і відокремлені підрозділи оголошують творчі конкурси на кращу художню, літературну та наукову роботу. Учасників і переможців чекають достойні нагороди

Міжнародне співробітництво Хмельницької АЕС У 2016 році
Розширення і зміцнення співробітництва з провіднимизарубіжними компаніями, міжнародними організаціями, розвиток ізміцнення офіційних, науково-технічних і комерційних зв'язків для забезпеченнянадійної і безпечної експлуатації Хмельницької АЕС,  обмін досвідом, підвищення міжнародного іміджуХАЕС і ядерної галузі України - це обов’язкова складова міжнародної діяльностіпідприємства.

Випуск «ХАЕС інформує» №1111
від 24.02.2017

ЦТАВ обслуговує обладнання важливе для безпеки
Про завдання на найближчу перспективу цеху теплової автоматики та про роботи в цеху з продовження терміну експлуатації першого енергоблока Хмельницької АЕС.

Зустріч міського голови Нетішина зі ЗМІ
Про актуальні теми, підняті місцевими журналістами в ході першої в цьому році прес-конференції Олександра Супрунюка для місцевих ЗМІ.
  
Презентація книги братів Капранових в Нетішині
Цього тижня в Нетішинській міській бібліотеці з великим успіхом пройшла презентації книги «Забудь – річка» відомих українських письменників Віталія та Дмитра Капранових.

Виставка ляльок Л. Науменко в музеї Нетішина
Побутує думка, що працівники, пов’язані з технічною сферою, скупіші на творчість і емоції. Її повністю  спростувала і довела, що в душі фізика живе не просто лірик, а творча, неординарна і невгамовна особистість, колишній працівник ХАЕС Людмила Науменко. В Нетішинському краєзнавчому музеї з величезним успіхом пройшла виставка її ляльок. 

Випуск «ХАЕС інформує» №1110
від 17.02.2017

Життя, присвячене енергетиці
Ювілей Володимира Ісупова, начальника навчально-тренувального центру ХАЕС.

Капітальне будівництво на ХАЕС
Проекти 2016-го року, плани на нинішній. Олег Рахлінський, заступник генерального директора з капітального будівництва, розповів про основні роботи.

Клуб рибалок-аматорів атомної станції
Голова Клубу Сергій Онищук про види змагань, особливості їх проведення та успіхи нетішинських риболовів.

Випуск «ХАЕС інформує» №1108
від 03.02.2017

Підсумки візиту на ХАЕС Володимира Гройсмана
Після детального обговорення зі спеціалістами-атомниками  подальшої програми функціонування ядерної галузі, з’ясування проблемних питань та обговорення енергетичної стратегії розвитку енергетики до 2035 року, Глава уряду познайомився з технологічним процесом роботи атомної станції, призначенням її головних об’єктів, персоналом енергетичного підприємства та дав прес-конференцію для ЗМІ.

Продовження терміну експлуатації першого енергоблока ХАЕС

Тривають підготовчі роботи у реакторному цеху. Про їх хід розповів Олег Несміянов.

Водосховище АЕС – улюблене місце зимівлі птахів

Про пернатих мешканців ставка, про їх рідкісні види, міграцію, особливості зимівлі розповідь орнітолога Віктора Бондарця.