Випуск «ХАЕС інформує» №1155
від 22.12.2017

Висока професійність оперативників ХАЕС
На плечі оперативного персоналу  Хмельницької АЕС лягає основне завдання з безпечної експлуатації енергоблоків. В об’єктиві -  старший начальник зміни станції.

До 30 річчя пуску ХАЕС-1

До тих, хто молодим і завзятим приїхав на епохальне будівництво, хто свої знання, справді атомну енергію і гострий  розум віддав підготовці до пуску і пусковим операціям енергетичного велета України, належить і сім’я Вербіцьких, яка приїхала сюди із ЗАЕС у 1979 році.

Випуск «ХАЕС інформує» №1154
від 15.12.2017

Роботи з продовження експлуатації у цеху вентиляції і кондиціювання
Висококваліфікований персонал, досвід і вчасне фінансування – запорука виробничих успіхів.

Депутати Острожчини на ХАЕС

З діяльністю і перспективами ХАЕС ознайомились депутати Острозької районної ради, представники райдержадміністрації та голови селищних рад. В зону спостереження АЕС входить близько 45 тисяч населення регіону.

Зустріч атомників з депутатським корпусом Славути
Олег Рахлінський виступив на сесії міської ради у Славуті. Тема виступу – будівництво Х3, Х4.

Іспити для водіїв ТрЦ ХАЕС
В транспортному цеху ХАЕС на системній основі здійснюється перевірка теоретичних та практичних знань водіїв на перевезення пасажирів, небезпечних  та великогабаритних вантажів.

Завершення спартакіади серед підрозділів АЕС
Завершилися змагання з футзалу. Спартакіада ХАЕС, яка тривала рік, наблизилася до фінішу.

Випуск «ХАЕС інформує» №1153
від 08.12.2017

Передумови продовження служби блоків
Про світові наукові напрацювання та інженерні передумови продовження терміну експлуатації ядерних енергоблоків – заступник головного інженера ХАЕС Костянтин Щербінін.

Аудит на ХАЕС з підвищення безпеки

2 дні на Хмельницькій АЕС працювали представники кредитора – ЄБРР, консультанти кредиторів та групи управління проектом Комплексної програми підвищення безпеки з метою перевірки виконання заходів програми.

Стрільбище для військових з охорони ХАЕС
Неподалік промислового майданчика АЕС відкрито стрільбище для вдосконалення навиків військовослужбовців з охорони важливого стратегічного об’єкта.

Випуск «ХАЕС інформує» №1152
від 01.12.2017

Обговорення виконання програми безпеки
Днями на ХАЕС відбулися  публічні обговорення питань реалізації “Комплексної (зведеної) програми підвищення рівня безпеки енергоблоків АЕС”  та “Плану екологічних і соціальних заходів” станом на 30 вересня 2017 року.  

Аудит на ХАЕС
Проведено перший технічний нагляд та ресертифікаційний аудит інтегрованої системи управління Енергокомпанії на відповідність вимогам міжнародних стандартів.
 
Медики Здолбунівщини на ХАЕС

З ознайомчим візитом атомну станцію відвідали медичні працівники Здолбунівського районного центру первинної медичної допомоги, які надають лікарські послуги в тому числі і для близько 5, 5 тис жителів 30 км зони ХАЕС.

Зустріч громадськості м.Шепетівки з представниками ХАЕС

Тема зустрічі – будівництво Х3-Х4.

Навчання - спосіб вдосконалення навиків з гасіння умовної пожежі
На Хмельницькій АЕС, згідно плану, проведені пожежні тактико-спеціальні навчання фахівців оперативно-координаційного центру Головного управління державної служби з надзвичайних ситуацій України в Хмельницькій області.

20 років Нетішинській галереї «Арт-Пласт»

У Нетішині відбулась ювілейна виставка творів майстрів мистецтв України з фондів Нетішинського краєзнавчого музею з нагоди заснування міської мистецької галереї «Арт – плаcт».