Випуск «ХАЕС інформує» №1185
від 20.07.2018

Успішне завершення ядерної школи на ХАЕС
Всі учасники літньої ядерної школи отримали сертифікати ДП «НАЕК «Енергоатом», найактивніші з них – подяки та грамоти ХАЕС та УкрЯТ.

Прес-тур НАЕК в зону відчуження
Попереднього тижня  відбулася поїздка журналістів корпоративних ЗМІ 4-х атомних станцій України в  зону відчуження ЧАЕС. Основні об’єкти – ЦХВЯП та ВП «Атомремонтсервіс».

Випуск «ХАЕС інформує» №1184
від 13.07.2018

Висока оцінка фізичного захисту ХАЕС
На Хмельницькій АЕС з візитом перебували міжнародні партнери зі Швеції та Норвегії. Високо оцінена система фіззахисту ХАЕС. Частину обладнання за проектом міжнародної допомоги вже змонтовано, інші заходи – заплановані до реалізації.
 
Про медичну реформу в Нетішині
До кінця року нетішинські лікарі центру ПМСД рекомендують укласти декларації на медичне обслуговування дорослого і дитячого населення.

Випуск «ХАЕС інформує» №1183
від 06.07.2018

Літня ядерна школа на ХАЕС
На Хмельницькій атомній станції стартувала VII Літня ядерна школа під назвою «Молодь і майбутнє атомної енергетики» для студентів профільних вищих навчальних закладів України.

Активна підготовка першого блока до продовження служби

На ХАЕС здійснюється активна фаза підговки енергоблока №1 до служби в понадроектний період. Цими роботами займається служба надійності ресурсу і продовження експлуатації.

Фотовиставка працівників ХАЕС
Свій особливий, притаманний лише їм, погляд на всі неповторні процеси в природі презентували фотохудожники-любителі Хмельницької АЕС в рамках проекту «Світ захоплень працівників ХАЕС».

Випуск «ХАЕС інформує» №1182
від 29.06.2018

Перевірено пожежну та техногенну безпеку ХАЕС
Протягом двох тижнів на Хмельницькій АЕС працювала комісія з проведення планової перевірки пожежної  та техногенної безпеки. Стан визнано задовільним.

Комунгосп ХАЕС готується до опалювального періоду

Щорічно влітку Комунгосп ХАЕС проводить ремонтні роботи тепло та водопровідних мереж, ЦТП  з підготовки до опалювального сезону.